Цифрове телебачення

Телебачення доступно у вигляді окремого пакету! Пакет каналів включає в себе найпопулярніші українські та світові телеканали різної спрямованості: спортивні, дитячі, музичні, фільмові, інформаційні, розважальні та пізнавальні.
Зі списком телеканалів можна ознайомитися на сайтах партнерів медіагруп MEGOGO та OmegaTV .

Телебачення це:
ЯКІСНО.
Можливість переглядати найпопулярніші телеканали в максимально високій якості і чіткості зображення навіть на самому великому екрані телевізора;
ЕСТЕТИЧНО.
Тепер можна забути про супутникові тарілки, що псують вигляд фасаду, аналогових антенах на балконах чи дахах будинків, а також падінні якості сигналу при погіршенні погодних умов. Все це пережитки минулого! Навіть у найгіршу погоду IPTV працює однаково якісно;
ЗРУЧНО І КОМФОРТНО
Тепер Ви абсолютно не прив’язані до місця, де встановлений Ваш телевізор. Свої улюблені телепередачі Ви можете дивитися, не відриваючись від домашніх справ, на планшеті або ноутбуці на кухні, на вулиці і навіть пересуваючись по дому.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися до Контакт-центру компанії або замовити послугу виклику технічного фахівця, який Вам налаштує зображення на телевізорі.